Szydłowiec

10 września 2019
W Szydłowcu odwiedziliśmy żłobek oraz rozmawialiśmy z mieszkańcami na rynku.

Radom

10 września 2019
Uczestniczyłam w akcji wręczania czujników czadu radomskim seniorom. Bo liczy się świadomość!

Białobrzegi

10 września 2019
Dobrze jest rozmawiać, a najlepiej rozmawia się otwarcie i szczerze - tak jak w Białobrzegach!

Poznań

14 września 2019
Poznań to miasto przedsiębiorczej energii. Zarówno tu, jak i w całej Polsce widzę ludzi, którzy mają marzenie. Marzenie o założeniu firmy, o pracy na własne konto. Jestem po waszej stronie!

Bolechowo

14 września 2019
Wielu młodych ludzi na pikniku w Bolechowie. Otwartość, energia i dużo uśmiechu. Młodzi najlepiej rozumieją, że podstawą jest współpraca, a nie kłótnie.

Gniezno

14 września 2019
W Gnieźnie właściciele małych, rodzinnych kwiaciarni mówią, że dziś w Polsce trudno prowadzi się własną działalność. Obciążeń jest po prostu za dużo. Nasz program szanuje wysiłek ludzi pracy.

Gorzów Wielkopolski

15 września 2019
Z wizytą u pani Sylwii i pana Grzegorza oraz ich synów w Gorzowie. Pani Sylwia wraca jutro do pracy po rocznym urlopie rodzicielskim. Pan Grzegorz zaniepokojony planowanymi podwyżkami składek do ZUS.

Gościm

15 września 2019
Na dożynkach w Gościmiu. Serdeczne rozmowy i niezwykła gościnność mieszkańców.

Santocko

15 września 2019
Odwiedziliśmy OSP w Santocku. Ochotnicza Straż Pożarna jest ważną instytucją dbającą o bezpieczeństwo Polaków. Dziękuję za zaproszenie i cenną rozmowę!

Dębno

16 września 2019
Dębno powitało nas pogodną aurą i niesamowitym wsparciem! Wspólnie wierzymy, że jutro może być lepsze!

Gryfino

16 września 2019
Zakład Aktywności Zawodowej w miejscowości Gryfino to miejsce dające szansę osobom z niepełnosprawnością. Państwo musi dbać o tych, którzy nie dają sobie samodzielnie rady.

Stargard

16 września 2019
Wizyta w domu seniora w Stargardzie. Seniorzy potrzebują miejsc, gdzie mogą się spotkać, integrować i aktywnie spędzić czas.

Siemianowice Śląskie

18 września 2019
Radosne Senioralia w Siemianowicach Śląskich. Seniorzy potrafią się organizować. Dają przykład, że współpracując można stworzyć wiele dobrego.

Sosnowiec

18 września 2019
Kto powiedział, że młodzi nie interesują się polityką? Rozmawialiśmy o ich marzeniach i pomysłach na lepszą Polskę.

Cieszyn

18 września 2019
Za każdym razem zaskakujecie mnie ile macie w sobie uśmiechu i pozytywnej energii! Dziękuję, za radosny spacer po Cieszynie!

Wisła

19 września 2019
Z wiślańskimi twórcami ludowymi spotkałam się, by porozmawiać o edukacji regionalnej. To zdecydowanie ważny punkt naszego programu.

Bielsko-Biała

19 września 2019
Fantastyczne spotkanie z przedsiębiorczymi kobietami o wyzwaniach przy prowadzeniu swojego biznesu.

Poręba

19 września 2019
Spotkanie z przedstawicielami organizacji pozarządowych i mieszkańcami Poręby. Duże zainteresowanie czystym powietrzem i godnym wsparciem dla seniorów - mamy to w swoim programie!

Dąbrowa Górnicza

19 września 2019
Spotkanie ze środowiskiem medycznym. Służba zdrowia jest jednym z naszych programowych priorytetów.

Sosnowiec

21 września 2019
Płaca minimalna musi rosnąć. Wiem, że można to zrobić bez obciążania tych, którzy utrzymują cały nasz kraj. To nasz priorytet w programie.

Warszawa

22 września 2019
Otwarcie Ekopark Ursus. W tym miejscu znajdziecie naturalne place zabaw, ścieżki edukacyjne, a także niecki retencyjne zbierające wodę opadową.

Międzyrzec Podlaskie

23 września 2019
Spotkanie z kołami gospodyń wiejskich, podczas którego mówiliśmy o potencjale drzemiącym w społecznościach lokalnych.

Włodawa

23 września 2019
Spotkanie z mieszkańcami na temat promocji tutejszej kultury, turystyki i czystego powietrza. Rozmawiałam też z samorządowcami o przejściu granicznym w powiecie włodawskim.

Lublin

23 września 2019
Zainaugurowaliśmy akcję „Powiedz Kidawie o sprawie”. Prawdziwe ludzkie emocje. Dziękuję, że tak licznie pojawiliście się na Placu Litewskim, żeby ze mną usiąść i szczerze porozmawiać.

Łęczna

23 września 2019
Odwiedziłam Szpital Powiatowy w Łęcznej. Ze względu na bliskość kopalni, w tym szpitalu znajduje się Wschodnie Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej.

Warszawa

25 września 2019
U zbiegu ul. Żytniej i Karolkowej w Warszawie, w miejscu powstańczej barykady, w obronie której walczył gen. Zbigniew Ścibor-Rylski, ps. "Motyl", odsłoniliśmy tablicę poświęconą Jego pamięci.

Warszawa

25 września 2019
Spotkanie „Powiedz Kidawie o sprawie”. Kolejna dawka rozmów, wspólnych zdjęć i wymiany uśmiechów - tym razem w Warszawie.

Warszawa

25 września 2019
100 tys. Polaków umiera rocznie na raka. To mniej więcej tyle, ile wynosi dziś liczba mieszkańców Chorzowa. Skuteczność leczenia onkologicznego wymaga zdecydowanej poprawy. To dla nas priorytet.

Toruń

26 września 2019
Spotkanie z toruńskimi startupami. Mniej biurokracji, więcej elastyczności i wsparcia państwa. Prawo musi nadążać za nowoczesnym biznesem.

Sopot

26 września 2019
Europejskie Forum Nowych Idei w Sopocie, panel: Kobiety w polityce na 3 tygodnie przed wyborami. To była fantastyczna rozmowa.

Gdańsk

27 września 2019
W Gdańsku - mieście, które zostało dotknięte tragedią, spotkaliśmy się, by wspólnie głośno powiedzieć STOP mowie nienawiści.

Gdańsk

27 września 2019
Spotkanie z legendą - Lechem Wałęsą.

Gdańsk

27 września 2019
Kolejne rozmowy w ramach akcji „Powiedz Kidawie o sprawie” - w Gdańsku na Targu Węglowym.

Kraków

28 września 2019
Ogromna dawka siły i wiary przekazana dziś na konwencji w Krakowie od Janiny Ochojskiej. Wygramy te wybory i zaczniemy naprawę służby zdrowia!

Warszawa

29 września 2019
Długie kolejki na koncerty w ramach Szalonych Dni Muzyki w Warszawie. Brawa dla Orkiestry Sinfonia Varsovia za sukces organizacyjny. Szkoda, że MKiDN odmawia wsparcia festiwalu.

Warszawa

30 września 2019
Tworzenie podziałów to znak charakterystyczny PiS. Dla korzyści politycznych znów przedstawia plany administracyjnego rozbicia Mazowsza. Stanowczo się temu sprzeciwiamy.

Warszawa

1 października 2019
Po raz piąty obraduje Obywatelski Parlament Seniorów. Po raz czwarty poza Sejmem. Seniorzy muszą mieć silny głos we własnych sprawach. Dlatego powołam Pełnomocnika ds. polityki senioralnej, a OPS wróci do Sejmu.

Warszawa

1 października 2019
W Międzynarodowy Dzień Osób Starszych odwiedziłam również Centrum Aktywizacji Międzypokoleniowej. Wspaniałe miejsce, z którego wręcz bije energia i świetna atmosfera.

Kielce

2 października 2019
Wizyta w Kieleckim Parku Technologicznym. Wszystkim pracownikom i pracodawcom należy się stabilność prawa, przewidywalne warunki działalności. Mamy program, jak wspierać przedsiębiorców i aktywność zawodową.

Wolbrom

2 października 2019
Mnóstwo emocji podczas rozmów z mieszkańcami Wolbromia. Pamiętajmy: współpraca, nie kłótnie!

Kraków

2 października 2019
Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji w Krakowie. Bardzo ciekawe rozmowy o zastosowaniu najnowszych technologii w przemyśle.

Zakopane

3 października 2019
Spotkaliśmy się z położnymi, które walczą o przywrócenie oddziału w szpitalu w Zakopanem. Rozwiązanie problemów służby zdrowia jest dla nas kluczową sprawą.

Oświęcim

3 października 2019
Na 50 miast z najbardziej zanieczyszczonym powietrzem w Europie, 36 to miasta polskie! Mamy program jak rozwiązać problem smogu.